Vinnarna i förra veckans tävling!
Förra veckan körde vi en partner/affiliatetävling som gick ut på att tipsa så många som möjligt om Get a Newsletter. De fem som fick flest personer att registrera ett konto vann två biobiljetter var!
De lyckliga vinnarna (utan någon som helst inbördes ordning) är Tommy k Johansson, Henrik Rasmusson, Jimmy Bergwall på Audeo Media och Event, Peder Molin på HandlaVin.se och PeA Scotte på Scotten.
Ha så trevligt på bion grabbar!
Hej! Mitt namn är Christian och jag är en av personerna bakom Get a Newsletter. Om dagarna jobbar jag med att göra det enklare för våra användare att använda sig av nyhetsbrev i sin verksamhet. Bland annat så skriver jag nyttiga tips här i bloggen och i vårt nyhetsbrev som kommer ut en gång i månaden.
Detta blogginlägg publicerade jag Friday 9 April 2010 kl. 10:23 under kategorierna Övrigt.
Jag vill passa på att tipsa om vårt gratiskonto som du kan registrera, självklart är det inga dolda avgifter eller krångliga avtal.
Tips på andra artiklar